زمان مطالعه: 4 دقیقه
شرکت هادی آسایش کارآفرین

شرکت هادی آسایش کارآفرین

شرکت هادی آسایش کارآفرین

نمایندگی 9036 شرکت بیمه کارآفرین مجوز فعالیت خود را در مردادماه سال 1388 دریافت کرد و در اسفند ماه سال 1397 با اخذ مجوزهای لازم تبدیل به شرکت حقوقی شد و در حال حاضر دارای یکی از بزرگترین شرکت های خدمات بیمه ای در سطح استان می باشد. هدف این نمایندگی تربیت و آموزش حرفه ای مشاوران متعهد و کارآمد بیمه جهت معرفی و ارائه خدمات بیمه به همه مردم کشورمان است تا هموطنانمان بتوانند متناسب با نیازشان، بهترین بسته بیمه ای و پس اندازی را برای رفاه دوران بازنشستگی خود، تامین آینده فرزندانشان و تضمین امنیت مالی خانواده شان، انتخاب کنند، تیم مشاوران این نمایندگی در همه استانهای کشورمان میتوانند فعالیت کنند و تمامی امکانات مورد نیاز این مشاوران از سمت سازمان 9036 در اختیارشان قرار می گیرد.

ارائه خدمات بیمه ای

ارائه خدمات بیمه ای

تربیت مشاوران کارآمد بیمه

تربیت مشاوران کارآمد بیمه

شرکت های که به ما اعتماد کرده اند

سوالات متداول

در بیمه‌های آتش سوزي همه خسارت های مستقيم آتش سوزي، صاعقه، انفجار و خسارات و هزينه هاي ناشي از کارهای ضروری برای جلوگيري از توسعه خسارت صورت مي گيرد و خسارات و هزينه هاي ناشي از نقل مكان ضروري مورد بيمه به منظور نجات آن از خطرات بيمه شده قابل پرداخت مي باشد.به علاوه، بیمه‌گزار مي تواند با پرداخت حق بيمه اضافي، علاوه بر خطر آتش سوزي و صاعقه و انفجار، خطراتی نظیر ترکیدگی لوله، خرابی ناشی از بارش برف و باران، بلایای طبیعی: صاعقه و آتشفشان و سیل، سقوط هواپیما و بالگرد، سرقت با شکست حرز، شکست شیشه و نشست و رانش زمین به تبع آن خريداري نمايد .

در اين نوع بيمه، مالك وسيله نقليه اتومبيل خود را در برابر خطرات بيمه مي كند تا درصورت بروزحادثه، خسارت وارده را براساس شرايط بيمه نامه پرداخت نمايد.

حداقل قیمت بیمه‌نامه‌های شخص ثالث بر اساس میزان دیه محاسبه می‌شود. بیمه مرکزی بر اساس نرخ دیه‌ای که قوه قضائیه مشخص می‌کند، حداقل قیمت بیمه شخص ثالث را تصویب می‌کند. این قیمت عموما برای حداقل پوشش مالی است و در همه شرکت‌های بیمه یکسان است. اما این شرکت‌ها برای پوشش‌های مالی بالاتر تفاوت‌هایی در قیمت‌هایشان دارند. بنابراین خوب است که بتوان حق بیمه‌های مختلف را در کنار یکدیگر مقایسه کرد. در حال حاضر، بیمه‌دات‌کام تنها مرجع مقایسه و مشاوره شرکت‌های بیمه‌ای در ایران است. شما با مراجعه به بیمه‌دات‌کام می‌توانید، علاوه بر استعلام از میزان نرخ حق بیمه از شرکت‌های مختلف و بهره‌گیری از نظر مشاوران، با پرداخت آنلاین، بیمه‌نامه مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید و آن را در محل و زمان مورد نظر خود دریافت نمایید.

به طور کلی در بیمه شخص ثالث خطرات تحت پوشش بیمه عبارتند از: 1 تصادف یا هر نوع سانحه ناشي از وسايل نقليه بر اثر حوادث غيرمترقبه. 2 خسارت‌هایی که از محمولات وسیله نقلیه به اشخاص ثالث وارد می‌شود. 3 پرداخت غرامت فوت و نقص عضو دائم و موقت اشخاص ثالث شامل دیه و ارش(دیه نقص عضو موقت که از سوی قاضی تعیین می‌شود) 4 جبران هزینه‌های درمانی ناشی از مصدومیت اشخاص ثالث در سوانح رانندگی؛ چنانچه مشمول قانون دیگری نباشد. 5 جبران خسارت‌های مالی وارد به اشخاص ثالث. نکته 1: منظور از اشخاص ثالث، کلیه سرنشینان وسیله بیمه‌شده و یا افراد خارج از آن هستند که به سبب حادثه به آن‌ها خسارت وارد شده است.به جز راننده مسبب حادثه. نکته 2: تعداد سرنشینان تحت پوشش هر خودرو بر اساس ظرفیت خودرو می‌باشد.

به میزان تعداد روزهای سفر مسافر است اما طبق آیین نامه بیمه مرکزی، بیشتر از 92 روز اقامت متوالی نباید باشد.

بله، برای استفاده از بیمه‌مسافرتی، حتماً باید به هنگام خروج از کشور مهر خروج در پاسپورت مسافر درج شود و در واقع شروع بیمه‌مسافرتی از تاریخ مهر خروج است. به همین دلیل مبدأ سفر باید ایران باشد.

گالری تصاویر خدمات